Yükleniyor...

Tuğlift Asansör Zirveye Bizimle Yükselin.

24 Temmuz 2024 Çarşamba   

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2000 yılında  kurulan firmamız, asansör bakım, arıza, yenileme, montaj hizmetinde bulunmuştur.Kurumsallık kapsamında  2014 yılında TUĞLİFT ASANSÖR ismini alarak   hizmetinde kaliteden ödün vermeyen, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, müşteri beklentilerini karşılayan  ürünler üretmeyi, kullanıcın can ve mal güvenliğini ön planda tutarak  kalite sorumluluk ve süreklilik ister bilincini ilke edinmiştir.

Firmamız Avrupa kalite standartlarına ulaştığını tasdikleyen CE (tam kalite güvence) belgesini alarak belgeden de açıkça anlaşılacağı gibi TUĞLİFT tasarım, yapı, montaj, tesisat, son muayene ve testler için  ilgili EN 81-1, 81-2 normlarının gereksinimlerini karşılayan bir kalite güvence sistemi uygulamaktadır.

Her tip ve ebatta insan yük, hasta, servis, araç, panoramik asansör yapan, aynı zamanda malzeme satışı bulunan firmamız; yöneticileri, mühendisleri, işçileri ve tüm diğer çalışmalarıyla sektördeki titiz faaliyetlerini  sürdürmektedir.

Sizlerin desteği ve tercihi ile geldiğimiz bu yerde Türkiye‘nin hemen hemen tüm şehirlerine yaptığımız asansör sayısı  her geçen gün  artarak sürmektedir.

Sitemize ve bizlere  gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz. Her türlü görüş ve önerileriniz için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

TUĞLİFT ASANSÖR​

Tuğlift Asansör PERSONELİMİZ

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan tüm personel ekibimiz hizmetinizde...

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN